| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cum as putea scapa de riduri si celulita?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ridurile nu dispar cu creme, poți preveni apariția lor folosind creme și evitând expunerea la soare, având o alimentație echilibrata, dar odată formate, acestea pot fi ameliorate cu diferite Injecții cu Botox sau alte tratamente făcute la medic.
Celulita e la fel un subiect controversat, se fac tratamente la salon, împachetări, se folosesc tot felul de aparate. Acasă nu vei obține rezultate satisfăcătoare, te ajuta mult sa faci sport ca sa îți definești corpul.

| sorinake a răspuns:

Marinan, miscare, un stil de viata activ dar si o atentie sporita la ce consumi zilnic.
Nu numai ca te scapa de cele de mai sus insa iti vor imbunatati si starea ta psihica.

| emipenet a răspuns:

Buna! Ca sa scapi de riduri si celulita ai nevoie de crème, recomandate de doctor, sau specialisti
Dar ai grija ce marca folosesti, foloseste doar ce iti este recomandat
Baftawinking

| VasilicaPuscas a răspuns:

Buna,

Prietena mea a folosit produsele de la Muyanol, sunt bio si ieftine.