| Mogiojojo a întrebat:

Cum imi pot da seama daca am gleznele subtiri sau groase? Exista anumite masuratori. Daca da, care ar fi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se vede cu ochiul liber.

| Plato a răspuns:

Puneai o poza si-ti ziceam.

| DorofteiGabriel a răspuns:

Depinde de genetica, circumfeeinta incheieturi dintre laba piciorului (partea de jos cum ar fi incheietura maini) si de cea mai mare circumferinta a muschiului gambei, masoarati ambele parti si vezi care ii raportul ex: 20 la baza si 30 la muschi, si avem o ratie de 2/3

| Mogiojojo explică (pentru DorofteiGabriel):

Deci la glezna am 21, iar la gamba am 36. Care e raportul? Si spune-mi si daca e mult sau putin.