| Criss1D a întrebat:

Cum imi pot decolora parul mai ales cu apa oxigenata? Am parul inchis la culoare si vreau sa il deschid... vreau un raspuns nu numai despre apa oxigetata.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Sincer nu stiu daca poti cu apa oxigenata dar te poti duce la farmacie si acolo sigur trebuie sa existe ceva, te poti duce in supermarket-uri la produse cosmetice si gasesti pe raft decolorant, sau cea mai simpla decolorare este sa te vopsesti mai deschis fata de culoarea ta naturala, e cea mai simpa metoda.
sper ca te-am ajutat. FUNDA?