| Daria00 a întrebat:

Cum imi pot indrepta parul fara sa folosesc placa? Pentru ca nu vreau sa il ard. Chiar daca folosesc placa la temperatura mica, parul meu se deterioreaza foarte repede.

3 răspunsuri:
| MissVamp a răspuns:

Uite si eu folosesc metoda asta si sta super drept, te speli pe cap...Si apoi cu feon-ul(nu stiu daca se scrie asa) iei fiecare suvita si o piepteni in timp ce te usuci.O sa iti stea foarte drept! :-)

| OoBunnyoO a răspuns:

Cand il usuci il poti da cu spuma sau cu ceara pentru a sta mai aranjat.