| AnaMaria249610 a întrebat:

☺ Cum mai pot încălzi benzile cu ceară rece de la Veet? Cu ajutorul palmelor nu se încălzesc suficient.

Răspuns Câştigător
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Poti folosi o lumanare, insa ai mare grija sa nu le arzi, sau cu uscatorul de par...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba se incalzesc suficient, freaca mai bine. laughing

| AnoukMarouk a răspuns:

La mine e aceeasi problema. Eu foloseam uscatorul de par inainte sa descopar un kit de epilare de la farmec unde eincalzesc ceara in microunde o aplic pe piele si pun o banda cu care indepartez. Recomand mai mult decat Veet