| dolly_2106 a întrebat:

cum pot sa scap de cosuri prin metode naturiste?

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Cauta in farmacii sol" Zynetiyt" sau o alifie "skinoren". sunt bune. prin metode naturiste. spala-te pe fata cu ceai de musetel, nu te mai spala cu sapun\gel de dus pe fata, pune pe fata o felie de lamaie si stai asa cateva minute(nu am incercat da am auzit ca e bun), nu mai pune mana pe fata... spar sa-ti foloseasca vre una

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Nu cred ca o sa reusesti prin metode naturiste adica depinde ce tip de acnee ai dar cel mai bine ar fi sa mergi la o cosmeticiana eu asa am scapat

| CiocolataAmaruie a răspuns:

Razui portocala si ti-o pui pe fata si stai 30 de minute

| AmandytaErhan a răspuns:

1. spalate cu apa cu sare pe fata
2. dezolva o aspirina in apa calduta si spalate pe fata
3. bea ceai negru el contine substante speciale (ceaiul de urzica tot ajuta)
4. date pe fata cu miere apoi spalate cu apa calda
5. meninca fructe ce contin vitamina c
6. bea multa apa (minim 2 litri pe zi)
sper ca te-am ajuta. fundita plz?

| WhatMeanLove a răspuns:

Sa-ti zic o metoda super buna! Dar va trebui sa-l faci tu acasa...1.Cauta un bol sau o cana, 2. Uita-te daca ai urmatoarele incrediente:morcovi, castraveti, rosi si doar un pic de usturoi. 3taiele si punele in bol! 4.Adauga o lingurita de apa si una de lapte.5.ia-ti o ligurita si amestecale bine de tot.6.Si cum a iesit til pui pe fata si stai asa 5 minute.7.Cand vrei sa o indepartezi incearca cu un servetele umed. siiiii gata!

| dyadyanadya a răspuns:

Incearca ceaiul de musetel.Pe mine m-a ajutat.