| MatildaPetrini a întrebat:

Cum sa fac ca sa nu mi se usuce oja atat de repede? O folosesc de 2-3 ori apoi se usuca si nu e buna de nimi. Merci. Funda!

3 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

...incearca sa lasi (in timpul folosirii) sticluta de oja intr-un recipient in care ai pus apa fierbinte. Dupa ce ai folosit oja, pune sticluta undeva unde nu este cald si unde nu "bate" soarele.
Ar fi de preferat ca apa sa nu depaseasca "gura" sticlei tongue!

O seara placuta! happy

| Anda1197 a răspuns:

Pune o cantitate mica de acetona(in jur de 5-10 picaturi) in sticluta cu oja, apoi zbate cateva minute pana se omogenizezawinking La mine functioneaza.

| LaChatte a răspuns:

Pune o cantitate mica de acetona(in jur de 5-10 picaturi) in sticluta cu oja, apoi zbate cateva minute pana se omogenizeza La mine functioneaza.