| barbieee a întrebat:

Buna big grin
am o intrebare big grin
cum va faceti anul acsta bradul de >craciun?:
ce culori se poarta anul acesta >bradul?:

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Bradul trebuie sa-l faci in 2 culori(sau una)si sa nu fie prea incarcat.
Eu il fac rosu si auriu, culorile Craciunului, si vreau sa renunt la beteala.
Succes!

3 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Eu il fac galbenn`.

pentru ca verde merge f bine cu gabenn:-x

| Ade a răspuns:

Eu il fac Rozzz.Arata fain in combinatie cu argintiu.Sau poate il fac albastru+argintiu.Hotaraste-te cum il faci si anunta-ma si pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bradul va fi verde(ca de obicei), iar in ornarea lui voi pune accent pe combinatia albastru-argintiu/alb.In bradul meu se vor gasi si cateva elemente rosii, ca pata de culoare.Nu voi cauta sa-l umplu ochi cu ornamente, voi face in asa fel incat sa fie placut la vedere(pentru asta voi fi foarte atenta la detalii) si elegant.