| BiaBiia a întrebat:

Buna :D Am o mare problema.As vrea sa ma tund in stil emo dar nu stiu sigur daca ma avantajaza. Problema mea este ca am firul de par subtire si pisicos si nu stiu daca o sa mi se aranjeze tunsoarea cum trebuie. In rest am parul blond si am ochii verzi. Intrebarile mele sunt:1. Credeti ca o sa mi se aranjeze cum trebuie parul daca ma tund gen tipa asta din video? http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=ExPOKTHXDR8&feature= fvwp 2. Ce avantaje si dezavantaje cunoasteti pentru aceasta tunsoare?
Si PS: va rog sa nu imi trimiteti raspunsuri gen: de ce vrei sa te faci emo? Raspunsul pot sa vi-l dau si acum: Nu ma fac emo, doar ca imi place mult tunsoarea si in sfarsit m-am hotarat sa mi-o fac.
Multumesc mult de ajutor

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai hotarat fa-o. happy
Dar iti dai seama ca ai nevoie de ..par pentru tunsorile astea nu? Se foloseste calota si raman jos niste fire. Sincer mie nu-mi place. E greu de intretinut pe un par subtire si daca nu ai extensii il strici degeaba. Trebuie sa ai grosime.

| BiaBiia explică (pentru anonim_4396):

Da...m-am hotarat se pare. Am mai vazut si fete care s-au tuns la fel si au parul ca al meu si nu le statea rau. Merci mult de ajutor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiaBiia):

Dar tu ai mai fost tunsa scurt? Chiar daca vei avea ceva fire lungi in principiu tot scurt va fi.