| andreutzza04 a întrebat:

>Bunabig grin< am si eu o intrebare spuneti-mi si mie va rog cu ce pret ati luat de pe net placa remington S9500. sau din magazinhappy vreau sa-mi iau si eu una si nu stiu exact cat este pe net, pentru ca spune ca are reducere 25%adica costa 165 ron dar pretul initial este 219 ron. dar daca oferi un produs vechi la schimb iti da un voucher... deci placa o iei cu 165 de lei daca dai un produs vechi la schimb sau e reducerea magazinuluihappy? chiar nu sunt lamurita dau funda pentru cele mai bune raspunsuribig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu n-am fost la 3d nici odata imi pare rau

| ExTaZy a răspuns:

Pai una buna e la 199. dar se poate lua si la 177. dar eu -> as indica 230.:X asta te tineewinking Baftaawave`