| yo987644 a întrebat:

Daca ai 1.65 ai sanse sa devii fotomodel?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pentru sedinte foto da. Acolo nu conteaza asa mult inaltimea ci sa fii frumoasa la fata, proportionata, naturala si fotogenica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, fotomodelele trebuie sa aiba minim 1, 72.
Insa, e posibil sa mai cresti cativa cm, dar nu cred ca vei ajunge la 1, 72.
Poti lua pastile de crestere, dar e posibil sa cresti prea inalta laughing.
Bafta!

| MadaMadalici a răspuns:

Pentru sesinte photo in Romania sau chiar reclame ai putea. Insa pentru a profesa in strainatate trebuie sa ai peste 1.72. Trebuie sa ai un corp bine proportionat si sa fi foarte expresiva la fata, sa stii sa pozezi. Cauta fotografi care sunt dispusi sa faca sedinte photo in regim de colaborare si vezi cum te descurci.

| sisi6535 a răspuns:

Nu ai sanse.Fotomodelele trebuie sa aiba minim 1, 72.

| Happy4you a răspuns:

Buna happy,
Eu cred ca nu doar inaltimea conteaza daca vrei sa devii un fotomodelwinking
De exemplu ce varsta ai de ai 1, 65? Adica inaltimea sa fie potrivita pentru varsta ta. Sau kilogramele sunt foarte importante. Spune-mi te rog kilogramele si varsta ta, daca doresti sa te ajut. :*

| Ra_Tkd_1990 a răspuns:

Daca ai tocuri de minim 3 cm, da.