| anonim_4396 a întrebat:

daca ai paranteze la picioare de sus pana la genunchi si de la genunchi pana jos inseamna ca ai forme sau inseamna ca ai picioarele strambe?

Răspuns Câştigător
| LifeDrug a răspuns:

Modelele ( adica cele cu picioare de invidiat) au 3 paranteze, una pana la genunchi si alte 2 de la genunchi pana la glezne.

7 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Inseamna ca esti cracanata

| Nostradamuss a răspuns:

Depinde cat e de mare, daca e mica nu prea conteaza, daca e mare esti cracanata

| IgoToHellForThis a răspuns:

Inseamna ca ai platfus straight face

| PinkPanther a răspuns (pentru IgoToHellForThis):

Stii ce e ala platfus?

| IgoToHellForThis a răspuns (pentru PinkPanther):

Am platfus straight face.Si cand ai picioarele cracanate sau in paranteze ori X poate fii datorita platfusului.

| Denny_Dennisuka_1995 a răspuns:

Inseamna ca ai picioare strambe... fara suparare!

| Xangel a răspuns:

Imagineazati paranteze si punele intre picioare. Parantezele nu sunt o calitate din pacate, dar nu cred ca pot fi nici intreptate. In general copii care poarta pempersi tot timpul cand sunt mici fac paranteze.