| pisssssiyy97 a întrebat:

Buna daca am 1.52 inaltime voi putea ajunge model...model pentru reviste sau lenjerie nu neaparat pentru prezentari de moda si daca da imi puteti da un site sau ceva de la vreo agentie..Va Multumesc

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca esti adolescenta mai ai timp sa cresti, dar totusi cred ca esti prea scunda. Pentru podium iti trebuie peste 170 175, e drept ca pentru sedinte foto nu trebuie sa fi asa inalta sau slaba dar totusi macar un 160 banuiesc ca trebuie.

| Laura927 a răspuns:

Daca ai noroc si mergi la cine trebuie ...sigur ca ai sa reusesti.

| pisssssiyy97 explică (pentru Laura927):

Tu nu sti vreo agentie sau pe cineva care m-ar putea ajuta?

| Laura927 a răspuns (pentru pisssssiyy97):

Eu nu locuiesc in Romania de multa vreme si nu stiu din pacate sad
Cred ca depinde de norocul tau in viata happy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Probabil esti si mica de ani si o sa mai cresti. Cel mai bun raspuns in primesti la o agentie de modele. Criteriile difera de la o agentie la alta.

| pisssssiyy97 explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

Am 16 ani happy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns (pentru pisssssiyy97):

Vei mai creste ceva centimetri.