| darklife58 a întrebat:

Daca am parul castaniu si ma vopsesc cu nuantator blond iese ceva?
Si nuantatorul il aplic dupa ce spal parul, sau inainte?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din castaniu sa faci blond nu stiu daca iti va iesi asa cum vrei, oricum nu nuanta dorita de tine, incearca totusi si pe parul uscat trebuie aplicat

| Lexiiii a răspuns:

Eu am folosit.Am folosit de la loncolor. Sunt bune si alea de la garnier. Am parul la fel ca al tau. Si m-am facut un fel de roscat. A iesit super si mi-a tinut vor 3 saptamani. Il aplici pe parul uscat. Si dupa te speli. bafta

| darklife58 explică (pentru Lexiiii):

Pe plic scrie sa il aplic pe parul umed si dupa sa clatesc. happy

| Lexiiii a răspuns (pentru darklife58):

E o prostie. Eu pe parul uscat l-am aplicat si a iesit super.

| MaliciousDeath a răspuns:

O colega a incercat cu nuantator blond si n-a iesit nimic.Plus ca ea oricum are parul saten deschis, deci e nasoala treaba...
Ai putea sa incerci, ca poate ea nu si l-a aplicat bine.In afara de 10 lei si 60 de minute, n-ai nimic de pierdut.
Pe plic, da, scrie ca trebuie' sa-l aplici pe parul umed.Eu insa am incercat sa-l aplic si pe parul uscat si n-am patit nimic.Iese chiar mai bine.

| JustRoxanne a răspuns:

Ar trebui sa iasa. Il aplici inainte, apoi te speli. Bafta!winking

| Belluuu a răspuns:

Roscat. cam asa ceva iese happy