| Piacan a întrebat:

Daca as crea palete de make-up, lip gloss-uri acasa sau as face bijuterii, tu ce ai alege sa cumperi? Va rog am nevoie de raspunsuri. Este un fel de sondaj

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bijuterii. Pentru că make-up nu folosesc, decât ruj.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aș cumpăra ce aș avea nevoie în momentu ăla... dar ca să cumpar de la tine ar trebui să găsesc ceva reviewuri sincere ca să mă convingă să aleg produsu tău și nu altul, e mult mai dific cu machiaju, așa la bijuterii vezi un model care-ți place, dacă ai și garanție că e din argint/aur ce o fi, cumperi, nu stai attât să analizezi ca la machiaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Make-up ca imi permit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bijuterii