| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc uleiul de ricin decat ziua( noaptea il sterg), pe gene, mai da >rezultate Sau trebuie si noaptea?thinking
Dupa cat timp se vad rezultate?
Aaa. Si daca nu-l folosesc noaptea nu mai are efect?big grin

Răspuns Câştigător
| christina94 a răspuns:

Eu l-am folosit numai ziua laughing. Seara tot timpul uitam. si mi-l aplicam ziua. cand mai stateam in casa la pc big grin. La mine o dat rezultate :X. Am genele mult muult mai dese. Papa :**

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Si daca il folosesc ziua nu are efect?
Asta intreb:-l

| BitterCandy a răspuns:

Bineinteles ca se poate folosi si ziua avand in vedere ca uleiul de ricin este cunoscut ca o alternativa naturala a rimelului transparent sau ca baza de machiaj pe sub rimelul obisnuit.
O zi frumoasa!

| strunfa a răspuns:

Trebuie sa il folosesti noaptea inainte de culcare. Dimineata trebuie sa iti speli bine fata cu apa calduta. In timpul tratamentului nu ai voie sa folosesti produse cosmetice. Rezultatele se vad circa dupa o luna.big grin