| Fillaide a întrebat:

Daca iti speli parul cu infuzie de frunze de brusture si nuc ajuta la ceva? daca da, la ce?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cretzufinish a răspuns:

Eu stiu ca sunt in special pentru degresarea parului gras. In plus, frunzele de nuc fac si parul mai maro, spre castaniu.

| Xonia a răspuns:

Mama se spala cu frunze de nuc de cativa ani
Pana acum nu are niciun fir alb, si parul il are spre castaniu, toata lumea zice ca e vopsita
II face parul mai moale si mai stralucitor

| Miruna_7873 a răspuns:

Din cate stiu eu acest tratament este pentru persoanele cu parul gras. Daca nu ai probleme de genul nu stiu de ce ar trebui sa-l folosesti thinking

| Parintele a răspuns:

Devine aramiu de la frunza de nuc. E bun pentru intarirea radacinii parului. Nu am testat, insa asa se spune.

| paulik99 a răspuns:

Pai frunza de nuc iti da o stralucire mare dar si inchide parul cand cea de musetel o deschide

| daci a răspuns:

Radacian de brusture intareste parul (nu mai cade)