| Zambiliciu a întrebat:

Daca numai mananc dulciuri si prajeli si numai beau sucuri slabesc? Daca da, cat(aproximativ)?
Nu sunt foarte grasa, insa am burtica.

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

happy probabil 2 kg intr-o luna, si daca faci si sport pe deasupra posibil 3 sau 4 kg dar depinde de multe aspecte, oricum nu e neaparat nevoie sa renunti la prajeli, uleiul e bun pentru elasticitatea pielii, putin poti sa pui, numai nu in exces, dulciurile, adica o ciocolata sau prajitura pe saptamana e ok.
Burtika o dai jos cu jogging sau sarit coardawinking Bafta

| PetreConstanta a răspuns:

Abdomene

| xLouana a răspuns:

E bine sa incerci sa mananci sanatos si sa faci si putin sportwinking.
Eu intr.o luna de zile de mancat sanatos si de facut cateva abdomene la cateva zile am slabit 15 kg. Probabil ca e si din cauza ca am un metabolism ft sanatos thinking oricum incearac cateva abdomene al caror numar sa.l cresti treptat [ca sa nu faci febra] si intr-o saptamana/doua o sa vezi rezultatewinking.

| ralucsi a răspuns:

Sa stii ca slabesti destul de mult (chiar si 4 kg), deoarece e mancare sanatoasa. Dar cel mai important secret este sa nu mananci dupa 6 seara kiss Fundita? puppy dog eyes

| andra_9585 a răspuns:

Eu cred ca ii mai important sa nu mananci dupa 6, ajuta mult cand vrei sa dai burtica joshappy...si inca ceva important ii sa faci pauze intre mese, dar nu strica daca renunti la chestii nesanatoase, dar nici 3 bucatele de ciocolata pe zihappy

| dara_1781 a răspuns:

Pentru burtica se recomanda abdomenele.si da slabesti dar nu mult.fa si sport si scoate si painea din meniu. daca consumi multa

| emyllya a răspuns:

Daca faci si putin sport cam 3Kg in 2-3 saptamani.