| anonim_4396 a întrebat:

Dacă părul meu natural este brunet si vreau sa ma vopsesc, iar apoi sa ma decolorez, culoarea părului se va schimba sau voi scapa doar de vopsea?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Intai trebuie sa te decolorezi si apoi sa te vopsesti. Parul vopsit se decoloreaza mai greu decat cel natural.

| Yuoia a răspuns:

Primele doua raspunsuri sunt proaste.
Decolorantul, decoloreaza. Nu vei mai fi bruneta. Ci un galbui uratel.

| QElenaBoghiu a răspuns:

De colorantul are rolul de a decolora. Adica ti l face galben înspre portocaliu

Răspuns utilizator avertizat
| debarasator63 a răspuns:

Scapi de vopsea. O sa ramai bruneta toata viata, ma rog pana la o anumita varsta.