| Anaasstasssssiaa a întrebat:

Dacă port lentile de contact, as putea sa îmi pun și unghii cu gel? Cum sa procedez ca sa nu stric lentilele? Am mai avut unghii mari, însă erau naturale și ma descurcam bine cu ele, precizez ca unghiile cu gel nu vreau sa fie mari, vreau o forma dreapta și micuta. Mulțumesc! :*

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Pai eu port lentile si am si dita unghiile laughing marimea 5winking
Tu iei lentila pe buricul degetului, nu ai cum sa o strici, plus ca unghiile cu gel chit ca sunt subtirele nu groase din ala nasoale nu sunt ascutite ca sa o poti zgaria.'
Eu ma descurc super ok si vorba aia port lentile de contact de peste 10 aniwinking
Am si aplicator din ala dar tot cu degetul ma descurc si varful unghiei pentru a imi aseza lentila pe degetel.
Fireste igiena maxima, eu oricum imi curat unghiile zilnic pe sub ele cu periuta.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru alina2k18):

Mulțumesc din suflet, m-ai ajutat mult?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are una cu alta?