| DheeaTha a întrebat:

Buna ( dar mai ales fetelor ) , buna, as dori sa v-ă rog ceva, este legat de părul meu, eu am o placa de la remigton s2002, din ceramica+teflon, este buna, se incalzeste in 5- sec. , ma indrept cu ea la cea mai mica temperatura, pentru ca nu vreau sa exagerez si sa imi ard parul, si chiar daca ma indrept cu ea la cea mai mica temperatura, indreapta foarteee foartee bine. sunt multumita de ea. eu inainte de a ma indrepta cu placa imi dau prin tot părul cu un spray de protectie pentru reparare si ingrijire pentru părul degradad este de la schauma, este bun, este cu ulei de Shea si extract de nuca de cocos, am dat 15 lei pe el. as vrea sa stiu daca este bine cum procedez, si daca aveti ceva sfaturi pentru mine, sfaturi naturale, in care sa imi ziceti cum as putea sa fac sa imi creasca parul mai repede ! sad, macar 2 cm max. pe luna. va rog astept raspunsuri . happy Dau FUNDA la cel mai bun raspuns primit si folositor ! V-ă rog sa fiti cat mai explicite fetelor ! ( as ruga fete care se pricep bine la păr ) multumesc , funda ! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gazza01 a răspuns:

Galbenusul de ou ajuta parul sa fie mai fin. Nu stiu daca neaparat il face sa creasca. Totusi happy incearca, stai 30 de min cu el in cap! Da nu'ti sparge pur si simplu ouale in cap laughing)) separa bine ouale si dupa bate galbenusul cu 1 lingura de ulei de masline/ 3 galbenusuri... Sper ca am fost de ajutor :*