| HappyCandy a întrebat:

Buna dati-mi va rog niste exercitii fizice dar pentru slabit si niste diete dar dietele sa fie simple nu cu alimente speciale etc Funda

2 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Http://www.dieta-mea.ro/ -diete

http://www.youtube.com/watch?v=U6zKpB-4X8w -exerciti aici gasesti mai multe feluri toae is super

| 90210xd a răspuns:

Eu alerg in fiecare seara 30 minute - 1 ora. iar dimineata si seara fac cate 20 abdomenee. mananc multe fructe [ in special la scl ] iar dupa ora 7-7:30 nu mai mananc. si asa am mai slabit. happy. sper sa te ajute cu cevaa. :*