| lorta a întrebat:

dau funda! am parul cret si nu stiu cum sa il aranjez sau sa l prind, imi puteti da niste idei?

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

Uite aici cateva :) http://www.divahair.ro/......au_ondulat

Eu l-as lasa rebel daca as avea parul cret, sa stea in ce parte vrea el, ca este super misto!:D

7 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

Il poti imleti sau prins cu clama aia banana sper sa te ajutehappy

| Licuriiciu a răspuns:

Poi cea mai simpla metoda e sa il indrepti cu placa folosind sun ser termic, sau daca il ai cret il poti lasa desprins aranjandu'l cu putina spuma de par sau ceara de par.depinde de tipul parului tau

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Sunt de acord cu PerfectAngel.se poarta parul cret,cu mult volum. dupa parerea mea ar fi pacat sa il indrepti cu placa,ti-l strica, cred ca este ok sa-l lasi asa cum sta el, natural.:*

| CaleMercury14 a răspuns:

Poti sa-ti faci o codita cu jumate din parul tau sau sa impletesti bretonul intr-o parte sau sa-l prinzi intr-o koada>poti sa-ti faci un coc haotik cu kiteva fire lasate in jos

| Ralucuta2000 a răspuns:

Am aceeasi problema. la mine e scurt si sa il indrept imi ia cam vreo doua ore. Des imi prind doua gite si arat foarte funny, dar si mai fine e cind il las pur si simplu liber. Daca nu sta asa cum vreau eu adaug un cerc de par.Am o colectie intreaga(26. hi-hi)

| roxanaa98 a răspuns:

Il poti indrepta ...sau sa il impletesti...