| AntonelaCK a întrebat:

De 1 saptamana mi-am achizitionat un aparat special pentru celulita si crema. O folosesc doar pentru abdomen.
Ideea este ca desi celulita nu e vizibila deloc, totusi cand ma fac cu ala, ma doare foarte tare intr-o zona. Si din cate am inteles, este normal pentru ca celulita doare.
Ceea ce nu inteleg eu, este daca este normal sa ma doara la atingere abdomenul in zona respectiva si cateva zile dupa...

A incercat cineva?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Nu am incercat dar nu trebuie sa doarawinking
Foloseste-l corect.