| Anca2235 a întrebat:

Buna, de cateva zile încoace caut niste site-uri de unde doresc sa achiziționez niste compleuri de dama(sacou/pantalon, sacou/fusta), dar din păcate nu am găsit ceva satisfăcător sau pe marimea mea (34/36). Ma întrebam daca cunoașteți asemenea site-uri.
Va rog sa nu fie magazine precum H&M, Reserved, Massimo Dutti, Zara etc. doresc magazine care sunt specializate si care se ocupa cu acest lucru.
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Cqarina a răspuns:

Am gasit un grup pe fackebook destul de ok: Haine? incaltaminte? compleuri!
Sau de pe Instagram femmeluxefinery

| Cqarina a răspuns (pentru Cqarina):

In loc de semnele de intrebare era o inima galbena dar nu o puna vad

| Anca2235 explică (pentru Cqarina):

Mersi pentru sugestie.