| Blonda05 a întrebat:

Buna,de ceva timp ma bate gândul sa imi bag cercel in limba sau deasupra bazei de sus, stiu ca pare nebunesc dar mie când îmi vine ...intrebarea este daca se foloseste crema ceva pentru anestezie sau pe viu asa. Dacă doare?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Denisa6348 a răspuns:

Recomand sa nu faci singura piercing-ul, se poate infecta sau sa apara multe alte complicatii. Daca încă eşti minora poti cere permisiunea parintilor, daca nu sunt de acord astepti pana la 18 ani. Si honey, daca vrei sa ai un piercing si iti place un anumit piercing fa-l pentru că oricum poti să-l scoti dupa daca nu iti place. Si depinde, s-ar putea sa existe. Ai putea sa mai cauti pe YouTube legat de asta. Dar daca te duci la un piercer bun, nu va dura decat cateva secunde procesul de a ti-l face. Mare succes! happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa faci asta din cauza despartirii de iubit sau ca ține prea puțin cand faceți sex?

| Blonda05 explică (pentru darrio2007):

Nu este problema ta de ce vreau,nu are legatura cu nimeni, pur si simplu imi doresc de mult timp, daca vrei sa iti iei din timpul tău să ma ajuți cu un raspuns multumesc frumos, in rest n am nevoie de critici, este un site in care ne ajutam reciproc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Blonda05):

La asemenea prostie nu te ajut.

| alina2k18 a răspuns:

Am eu in limba, iti da cu ceva spray, eu eram atat de concentrata si speriata ca m-am trezit cu piercingu direct si credeam ca atunci face gaura gen laughing
Nu m-a durut, l-am facut la salon, dar 1 saptamana am avut un fel de febra musculara la limba, o miscam = ma deranja, deci mai greut cu mancatu.

| 1973191019982018 a răspuns:

Nu ai ce face...