| Anonima15243 a întrebat:

De ceva timp ma tot gandesc sa imi fac breton, dar nu stiu sigur daca sa imi fac, ca ma gandesc ca dupa poate imi sta sta urat si voi regreta.
Am parul castaniu, mediu (trece putin de umeri), fruntea o am micuta si forma fetei e rotunda. Ce ziceti? Sa imi fac?

1 răspuns:
| bbnnmm a răspuns:

Vizionează acest videoclip, în care ți se prezintă o modalitate de a-ți face breton, fără să îți tunzi părul: https://youtu.be/B5457qNV50Y. Încearcă și vezi dacă îți place cum îți stă cu breton, poți cere și părerea părinților/prietenilor, iar după te vei putea decide dacă să îți faci, fără să regreți mai târziu.