| darkprincesskiss a întrebat:

De curând am început să fiu pasionată de oja semipermanenta. Mi-am cumpărat lampa, oja dar nu prea vreau sa imi pilesc unghiile. Și nu a ținut oja pe unghii. Acum aș vrea să îmi iau și primer dar fară să pilesc unghia. Credeți ca am vreo șansă să stea oja pe unghie?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Absolut nici una. Dacă unghia nu este mată, nu exista aderenta. Fără aderenta, oja va pica.

1 răspuns:
| Popm a răspuns:

Pentru oja semi la super pret recomand https://www.cassiopea.ro/oja-semipermanenta