| Țară111 a întrebat:

Bună, de curând mi-am cumpărat o cutie de vopsea permanenta fără amoniac, mov, și aș dori să știu cam după câte spălări sau după cât timp se duce, vreau sa zic ca vopseaua este de la schwarzkopf, iar parul meu este un șaten deschis

3 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Nu va mai vopsiti femeilor. barbatilor le plac femeilor naturale.bagati asta la cap o data.

| AdorDresurile a răspuns:

La culoarea parului tau s-ar putea sa arate putin cam aiurea daca nu ti-l decolorezi mai intai.

| movi a răspuns:

Culorile de genul sunt destul de pretentioase si s-ar putea sa nu prinda pe parul tau si cel mai probabil nu o sa se duca uniform.