| MidnightSun a întrebat:

De curand mi-am cumparat o pereche de pantofi Emerica HSU Navy, de piele intoarsa cu o talpa incredibil de alba. Intentia mea este sa ii pastrez bine pana pe la vara(iulie-august, am uitat sa precizez ca nu ii port chiar zilnic). Intrebarea mea este, cum as putea sa pastrez talpa pantofilor alba cat mai mult timp? Am incercat in trecut cu spalatul talpii dupa fiecare purtare, dar tot s-a ingalbenit...

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Pai oricum se ingalbeneste orice talpa.
Straduite sa ii speli cat mai des si folosind solutii care inalbesc. Si plus la asta uite-te pe unde mergibig grin
pup, papa.

| FadetoBlack a răspuns:

Pai... oricum se ingalbenesc, cea mai buna solutie e sa nu ii porti des, mai rar... si altadata cumparaa-ti pantofi negri, sunt mult mai usor de intretinut happy
bafta!

| Element25 a răspuns:

Ia niste vata, pune lapte pe ea apoi da pe talpa!
eu asa fac tongue

| iuliaiuli18 a răspuns:

Incearca Venish.trebuie sa functionezewinking!