| Adryana98 a întrebat:

De la ce varsta credeti ca e bine sa ma vopsesc?

Răspuns Câştigător
| denisa123456 a răspuns:

Buna! asta depinde si de la persoana la persoana eu am 20 de ani sunt hairstylist si ma vopsesc de pe vremea de cand aveam 13 ani, si am foarte frumos si sanatos.Eu as vrea sa mai am culoarea mea naturala si as da orice sa am culoarea naturala dar nu am gasit inca culoarea mea pe care mi-o doresc.iti recomand sa iti lasi parul natural nevopsit nu ca ti-ar dauna dar odata vopsit greu mai poti ajunge la culoarea initiala.Si in cazu in care te vopsesti daca folosesti vopseaua cu limita si nu in exces este ok, ti ar dauna mai multi niste suvite care le poti obtine cu un decolorant decat o vopsea.bafta

| Adryana98 explică (pentru denisa123456):

Mersi mult denisa pentru sfaturi! :*

6 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

15happy

| XDeiutzaX a răspuns:

Nu-ti strica parul de la varsta in care il ai perfect vopseste-te doar cand ai nevoie(cand ai fire albe)

| simiy a răspuns:

Daca te referi la par atunci mai bine nu il vopsi daca nu e nevoie ca dupa vopsea iti cade mult si creste mult mai incet, cunosc multe cazuri si am patit si eu la fel.

| denisa123456 a răspuns:

Buna! asta depinde si de la persoana la persoana eu am 20 de ani sunt hairstylist si ma vopsesc de pe vremea de cand aveam 13 ani, si am foarte frumos si sanatos.Eu as vrea sa mai am culoarea mea naturala si as da orice sa am culoarea naturala dar nu am gasit inca culoarea mea pe care mi-o doresc.iti recomand sa iti lasi parul natural nevopsit nu ca ti-ar dauna dar odata vopsit greu mai poti ajunge la culoarea initiala.Si in cazu in care te vopsesti daca folosesti vopseaua cu limita si nu in exces este ok, ti ar dauna mai multi niste suvite care le poti obtine cu un decolorant decat o vopsea.bafta

| Pastila_ZambeteDintr-o_1995 a răspuns:

Nu iti recomand sa te vopsesti.din cauza vopselei o sa ramai cu doua fire in cap, as opta mai mult pentru cateva suvite