| ℬaby a întrebat:

De la o crema, m-am iritat in zona buzelor. (Deasupra buzei superioare), si mi s-au facut bubite. Ieri ma usturau, iar astazi au facut cojite. Sunt vizibile si de la departare. Ce recomandari imi dati? Funda, evident!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de galbenele este foarte buna dar daca esti acasa iti recomand sa folosesti untura, margarina sau unt. Sunt mult mai eficiente.

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Foloseste crema de galbenele si propolis sau da-te cu putina miere de albine. De asemenea, cand iesi in oras da-te cu un balsam de buze bun (Neutrogena, Nivea, La Roche-Posay etc). Poti folosi si Fluocinolon. Nu pune mana pe cojitele acelea. Sper ca te-am ajutat!

| Irinushh a răspuns:

Crema de galbenele! E cea mai eficienta si eu m-am convins demult, desi nu imi place senzatia aceea unsuroasa pe piele, nu am de ales... E buna la orice din pacate laughing

| valentingb a răspuns:

Plasturii compeed, sunt destul de scumpi dar functioneaza.

| Merry24 a răspuns:

Fluocionolon n