| RemusRO a întrebat:

De mic am avut o problema la spranceana dreapta, mai exact am un semn (lipseste parul ca si cand as fi taiat) asemenea semnului lui Alex Velea si nu-mi place deloc. Nu m-am pensat acolo sau ceva de genul, cred ca am avut un accident cand eram mic. Daca folosesc ulei de ricin poate creste par in locul lipsa? Merita sa incerc sau stiti si alte metode? Va rog frumos ajutati-ma, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. M-am jucat cu penseta cand eram mica laughing Uleiul de ricin este foarte folositor. Pe mine m-a ajutat enorm. Succes in continuare.

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Sincer, tu te vaiți de asta, iar prietenul meu trebuie să stea mai mereu să-și facă acel semn laughing.
Ca la fete. unele când au părul drept, îl vor ondulat și invers.
Sincer, da, poți folosi ulei de ricin, dar să știi că nu o să vezi rezultate după 2-3 zile, ci în timp.
Și mie îmi cresc extrem de greu sprâncenele, dar când foloseam ulei de ricin (zilnic, de 2-3 ori pe zi), creșteau mai repede puțin.
O seară plăcută!

| ElenaSt2011 a răspuns:

Poti incerca sa amesteci uleiul de ricin cu 2 - 3 picaturi de vitamina E. Am auzit ca ajuta.

| AlissBrie a răspuns:

Da incearca cu ulei de ricin happy