| Mary1994 a întrebat:

De mutla vreme imi doresc o pereche de Supra si am inceput sa caut pe internet site-uri de unde as putea comanda si am dat peste site-ul acesta http://www.mycloset.ro/......se--511206 :).As vrea sa stiu cateva pareri de la persoane care si-au comandat Supra de pe acest site.Sunt originali? Cat costa transportul? Dau funda la cel mai bun raspuns :).

3 răspunsuri:
| Meowww a răspuns:

Eu nu mi-am cumparat nimic de pe site-ul asta, dar iti dau o parere: Dupa cum arata site-ul, si dupa pret, eu cred ca sunt originali. Si dupa cum arata cred ca sunt originali, pentru ca au scris pe spate SUPRA si au pe talpa o coroana, cum e desenat la conversi steluta aia si e scris all star.

| Mary1994 explică (pentru Meowww):

Poi pretul e aproape acelasi (55 de lei diferenta) ca pe alte site-uri unde am auzit sigur ca nu sunt originali.De exemplu pe UrbanShoes.ro gasesti Supra si arata exact la fel ca si astia de pe MyCloset.ro dar aceeia nu sunt originali sad. Multumesc oricum de raspuns.Mai astept si alte raspunsuri.

| Meowww a răspuns (pentru Mary1994):

Ok.