| dulcikata17 a întrebat:

De unde pot cumpara site, magazin etc..lacuri colorate pentru unghii? Nu stiu daca intelegeti la ce lacuri ma refer..cum e lacul transparent cu care te dai deasupra ojei pentru unghii pentru stralucire..eu caut lacuri colorate gen roz pudrat, portocaliu dar daca nu sa acopere perfect unghia ca o oja..ci sa fie opaca culoarea...sa se vada unghia dedesupt..ca un lac transparent dar caruia i se adauga putina culoare

p.snu ma intereseaza firma etc..doar daca exista sau nu astfel de lacuri si unde le gasesc

1 răspuns:
| ContNmc7 a răspuns:

Da, exista si chiar mai multe feluri, pe site-ul Wish, nu stiu daca ai auzit de el, sau joom