| suffarstar a întrebat:

Bună, de unde pot sa îmi iau o pereche de pantofi din București. Jur ca nu știu de unde sa îmi iau. Exclus Ccc. Știu și eu de Zara, Bienvenutti. Caut ceva între eleganta și casual. De bărbați.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca pe asos, fashion up, epantofi, answear, fashion days. Sunt site-uri sigure verificate de mine si la unele returul e gratuit in caz de nu-ti vin bine.

| darrio2007 a răspuns:

Deichman.

| Logann a răspuns:

Ei, bon jorno pigiotto. Recomando amesteco de elegantzza si casuala este Crocși. Fundo pls.