| Haluudnwij a întrebat:

Buna deci am o problemă, am multe puncte negre pe frunte si pe nas de 2 ani si nu stiu cum sa scap de ele! Am încercat tot felul dr chestii, nimic nu a ajutat, ca rog mult spuneti-mi cum sa scap de ele natural crying(

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă un dispozitiv pentru eliminat punctele negre:

https://www.iareduceri.ro/......tion-23810

| sunt0anonima a răspuns:

Problema cu punctele negre este că sunt uneori vizibile. Ca sa scapi de ele trebuie sa scapi de cauza problemei, care este tenul relativ gras/cu o secreție mare de sebum. În cazul în care ești adolescentă/adolescent, stai liniștit/ă, e în regulă, cu timpul dereglările hormonale care produc excesul de secunde vor deveni o amintire. Pana atunci, păstrează tenul curat și cauta la farmacie o crema pentru ten gras/ exces de sebum. Mult succes!

| Acidburn1 a răspuns:

Mergi la un salon de cosmetica stiu fetele tot ce trebuie iei o sedinta si dupa iti da si tema pentru acasa