| auroraa a întrebat:

deci chiar nu demult am avut circei la picioare sad pentru prima data, la ambele talpi! rhhhh! iar ieri si azi am purtat niste tocuri mai inalte, de la care m-au durut picioarele, nu erau prea comozi pantofii, oare poate fi de la asta? sunt a 8-a, si nu am mai avut circei pina acum, funda

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu nu am m auzit de cercei la piciarelaughing

| Aceeasieu a răspuns:

Pai te chinui...laughingpe tine fetito.

| Mălinuşaaa a răspuns:

Dacă scriai corect ar fi înţeles lumea.laughing se scrie "cârcei/cârcelwinking

| Swallow a răspuns:

Cercei la picioare? wuuaaahhh.e dureros nu? worried eu cred ca e de la asta, ca ai purtat o incaltaminte mai noua tu fiind cu talpile in cercei wuahh. worried sper sa-ti traca, si sper ca n`aif acut vreo trauma sad