| Rocsy a întrebat:

Buna`!happy
Deci eu vreau sa ma tund si ma gandeam la ceva scene.mai crazy asa`laughing.
Adica la calota sa fie tuns mai scurt si din ce in ce mai lung iar jos filat mai mult.[Cred ca ceva in genu' asta`:d]Problema este ca eu am parul ondulat[onduleuri, nu cret, nu doar putin ondulat ci onduleuri de parca l'as fi facut cu ondulatorul]si ma intrebam daca ar sta bine si ondulat tuns asa.[Am placa deci pot sa'l indrept doar ca n'o sa stau mereu sa'l indrept][Am deja breton asimetric]
Deci intrebarea mea este daca ar arata frumos si ondulat.[Ma gandeam ca si ondulat as putea sa'l aranjez, sa'l dau cu fixativ etc ca sa fie mai ciufulit asalaughing]. Ce parere aveti`?:*

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Ceva in genu asta:
http://www.hairstylescut.com/images/punk-hairstyle-for-curly.jpg
Eu zic ca arata foare bine si ondulat.

8 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Dacă îl vei scurta s-ar putea să își schimbe și fizionomia.
Eu zic că dacă te întinzi odată pe săptămână o să țină.
Cred că tu vrei ceva de genul:
http://forum.anticonceptionale.ro/......7372f7.jpg
http://i54.tinypic.com/9pmd6u.jpg
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/1585_431373003_l.jpg

| AndreiP98 a răspuns:

Tunde-te cheala

| 62mariaelena a răspuns:

Eu sunt in partea dreapta de la urecge inspre cap vreo 5 cm tunsa scurt su cupaia incepe mai lung si la ureche este ca bobu si il am onduleuri si imi place

| 62mariaelena a răspuns:

Bai obsedato de par drept, cand am spus ca eu il am ondulat si ca sunt tunsa in genu la al tau iti descuiam capu ala gol si cu par ondulat si iti spunem ca se poate, si ca mie imi sta bine, deci e posibil sa iti ste si tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Si eu am parul ondulat si imi face probleme. Placa nu e cea mai buna solutie pentru ca iti arde parul si arata deteriorat. E obositor, cum spuneai si tu, sa-l indrepti zilnic. Ar fi o totala pierdere de timp. Intr-adevar look-ul conteaza!
Poti incerca o tunsoare asimetrica.
vezi asta >> http://styleshopper.ro/blog/tag/tunsori-asimetrice/
Eu am fost tunsa asa si imi statea super ok. El se aseaza intre timp si se obisnuieste sa stea cum vrei tu. Daca nu, ei vai de el! :))
Succes! Sper sa te hotarasti in ceea ce priveste tunsul!; x

| Rocsy explică:

Chiar nu'mi trebuia un raspuns ca asta`winking.
Nu am intrebat cum sa ma tund`winking.
Si daca n'ai de gand sa raspunzi serios, pa!wavewinking

| Rocsy explică:

@ 62mariaelena Raspunsul meu nu era adresat tie`:-|
Era pentru Andrei98!
Tu chiar n-ai vazut ca ti-am dat folositor?raised eyebrows.