| TheHobbitNZ a întrebat:

Buna!
Deci în Cluj cunoaște cineva locuri unde oamenii se adună și socializează despre viață? Eu am 26 de ani, a avut o viață dificila, (vă rog să vă uitați pe întrebările mele anterioare dacă doriți) și acum vreau să-mi refac viața. De unde să mă inspir cum să mă îmbrac, cum sa procedez? Nu am știut niciodată lucrul acesta. Există design vestimentar in Cluj care ar putea face asta? Contra cost evident.

Deci cunoaște cineva design vestimentar sau ceva cu dezvoltare personala in Cluj?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Clujenii nu socializează cu necunoscuți despre probleme personale.