| anonim_4396 a întrebat:

Deci o prietena s-a tuns si ar vrea sa isi doneze părul... fata e din Piatra Neamț dar locuieste la Iași..deci unde si cum si-ar putea dona părul? Dau funda

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt saloane, cred ca in toate orașele, care au parteneriat cu Brave CUT, adică te tunzi gratis și parul îl vor dona ei. Caută pe net ce saloane din Iași sunt participante, eu nu pot pune link.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Părul de pe picioare?

| 1231242 a răspuns:

Ce generoase sunteti moldovencelor.

| Nemessys a răspuns (pentru 1231242):

Si daca e moldoveanca, ce? straight face

| 1231242 a răspuns (pentru Nemessys):

Adica sunt bune.

Răspuns utilizator avertizat
| ralu312 a răspuns:

Spune-i sa caute un angajat de la vreun coafor care stie oameni/firme specializate care fac peruci din parul donat de oameni. Poate gaseste pe cineva.

| Rox1997 a răspuns:

Eu am specificat de unde e pentru ca sa imi spune-i unde din cele două locuri poate sa isi doneze părul!

| Alexa_Tudor_1982 a răspuns:

Poti chiar la frizerii, oamenii se ocupa cu asta si le transforma in peruci sau chiar dreduri false