| AlleSss a întrebat:

Buna!happy
Deci. Problema este ca eu am parul ondulat straight face ceea ce nu imi place. Cum as putea sa-l fac mai cret[in afara de drot] si sa tina 3-5 zile?
Funda cel mai bun raspuns puppy dog eyes

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Daca te speli cu apa de ploaie, dupa care cand se usca aranjezi doar cu mana, parul va fi mai cret ( la mine functioneaza ).

| AlleSss explică (pentru evenso):

Si unde gasesc eu in fiecare zi apa de ploaie?laughing

| evenso a răspuns (pentru AlleSss):

Pe unde ploua big grin

| Neo12 a răspuns:

Pai moate sau iti poti face codite impletite dar cu parul sa fie foarte ud si sa le strangi foarte tare

Răspuns utilizator avertizat
| PISIPISI14 a răspuns:

Coditeeeeeeeeeeeeeee

| andreea75 a răspuns:

Prietena mea isi face 12 codite impletite si doarme cu ele. functioneaza foarte bine. funda?