| maggiemaggie a întrebat:

Dilema mea este:Sunt domnisoara de onoare la o nunta si nu as dori sa port tocuri deoarece sunt destul de inalta si nu vreau sa fiu mai inalta decat domnisorul de onoare, si m-am gandit sa port ceva balerini/sandalute. Eii, problema este ca as vrea sa port rochie lunga deoarece ma face mai slaba, si nu stiu pentru ce pantofi as putea opta.Ar arata urat balerini la rochie lunga? Daca da, ce sandalute joase si dragute si putea sa-mi iau si de unde?!

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @maggiemaggie! Eu aș opta pentru balerini care sunt eleganți și foarte comozi. Dacă rochia este uni, poți opta pentru un model cu imprimeuri discrete, florale. Uite un model care mie îmi place http://balerini.com/......ou-chou-3/
O zi cu zâmbet să ai!

| Minnie a răspuns:

Nu ar arata urat deloc. Uite un site unde gasesti balerini eleganti http://www.donatella.ro/incaltaminte-pantofi-c-10_34.html
. Poti incerca si la Leonardo, au balerini foarte eleganti si frumosi

| loveinshadow a răspuns:

Intra pe BENVENUTTI si gasesti toate tipurile de pantofiori si sandalute si iti vei da tu seama care se potrivesc si care nu!

| KiLLeruL a răspuns:

Daca eram femeie te ajutam ca shpingul:X dar suunt barbat cat de unde poti luat mergi intru mall sau hiper/super martket si gasesti acolo o gramada pe alese pe culesebig grin