| Monobrow a întrebat:

Buna din nou. acum problema mea este ca am un picior rosu. dupa investigatii se pare ca mi-a intrat o sarmuta in papuc straight face si dupa ce m-am chinuit un sfert de ceas sa o scot cu mana. am traso afara cu penseta. acu nu mai sangereaza da is cam ingrijorata de penseta... o mai pot folosi si la altceva... cam ce riscuri ar fi? :-s. voi la ce mai folositi penseta?

3 răspunsuri:
| Monobrow explică:

Cu ea nu. si vad ca nici nu mai misca... merci de intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate faci tetanus de la sarmastraight face, lasa penseta ca iti iei alta.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

O poti folosi cand iti mai intra alta sarma sau sa te pensezi. Nu exista riscuri eventual sa te infectezi alceva nu

Si ai mersi cu papusa la papusolog?