| gya14 a întrebat:

din nou sunt eu.sunt "obsedata" de unghii si as vrea sa imi iau un kit pentru unghii din gel. puteti sa mi le recomandati pe cele mai bune si sa aiba si un pret acceptabil. funda cel mai bun raspuns:*

2 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Eu iti recomand cel mai mic pret de pe net 199 ron cu lampa intr-un tub f buna pentru acasa si tot ce iti trebuie: geluri, pile, pensule, deget de practica, betigase portocal pentru modele, primer, cleaner etc. Ai toata lista cu ce contine aici (sunt aduse din Germania, produse premium):

http://www.softnails.ro/kit/195-kit-softnails-pentru-acasa-1.html

Si poti beneficia si de reducerea de 5%! Suna la telefoanele de pe site pentru mai multe informatii