| LovehopeTrust a întrebat:

Buna,doare mai rau atunci cand iti faci o gaura in cartilajul urechii decat atunci cand iti faci in lobul urechii?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu acolo am cercel chiar in cartilaj, gaura mi-am facut-o singura.a durut da mai bine mergi la doctor si ti-l capseaza direct, adica iti face gaura repede si nu simti asa tare....in cartilaj doare putin...acuma depinde cat de tare esti!big grin

| LovehopeTrust explică (pentru Kasia):

Nu stiu, eu vroiam sa merg la un salon ceva si sa mi-l faca cu capsatorul acolo in cartilaj, dar acum nu mai stiu ca am auzit ca se vindeca f.f greu si ca te doare f. tare cand ti-l faci, si ca daca iti scoti cercelul dupa aceea nu mai intra si te doare rau de tot daca vrei sa ti-l mai bagi in gaura...

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Da asa la inceput te doare se inroseste urechea.eu am avut cercel de argint da nu imi suporta gaura cercel din acela si cineva mi-a dat din acela medicinal si acum nu mai am treaba eu il am aproape de 8 ani cercelu acolo si cu acelasi cercel sunt de atunci.acuma nu mai am treaba cu gaura.

| LovehopeTrust explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Oricum mersi de raspuns happy

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Nu ai pentru ce. oricand mai ai nevoie daca pot te ajuthappy

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Da...fiinda acel cartilaj se ingaureste mai greu.