| LolaLOL98 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un ceas (http://www.elefant.ro/......06-23.html ). Se poate scurta bratara celui din link? Daca da, unde? Multumesc frumos! :)

2 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Desigur, sunt diferite..nu stiu cum sa le spun, locurile unde repari lantisoare, ceasuri, bratari, etc.Mai mult ca sigur este asa ceva si in orasul tau.

| LolaLOL98 explică (pentru Userrr):

Nu sunt specialista in ceasuri, intrebam deoarece nu tuturor ceasurilor li se poate ajusta lungimea bratarii.