| cineva666 a întrebat:

doresc sa ma epilez cu ceara pe maini pentru prima oara... ce salon imi recomandati din galatzi? happy

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Daca ai bani de aruncat pe geam te duci la oricare salon
dar parerea mea este ca te poti face si acasa, eu ma epilez cu epilator brown pe maini odata la 14 zile
poti sa folosesti ceara daca nu ai aparat

| cineva666 explică (pentru Sara2):

Am aparat cu care ma fac pe picioare. dureaza mult, nu mi smulge toate firele... as vrea ca prima oara sa fie la un salon... cu ceara happy dupa incerc sa ma fac si singura happy din cate am inteles e vreo 23lei..bine..acum depinde si de salon happy

| Sara2 a răspuns (pentru cineva666):

A ok
atunci succes, eu nu sunt din Galati, dar cu siguranta gasesti saloane, intri in unul din care le stii si totul va fi ok

| cineva666 explică (pentru Sara2):

tongue mersi... chiar am nevoie de succes laughing) am o frica..pfoai... big grin

| cineva666 explică (pentru cineva666):

Gata..am fost azi la salon tongue

6 răspunsuri:
| AnkuLokaa a răspuns:

Nu stiu nici 1 salon din Galati, dar te sfatuies sa cauti pe 'net.
Succes in continuare!winking