| MioaraMargareta a întrebat:

Buna dragilor! Am nevoie de ajutorul vostru. Eu sunt bruneta si am bretonul si cateva suvite violet. As dori sa imi reîmprospatez culoarea acasa dar nu stiu cum sa procedez pentru a nu se combina culorile intre ele. Brunet cu violet. Sau sa nu se acopere si suvitele violet de vopseaua cea neagra. Sa le acopar cu ceva si dupa sa le vopsesc? Sau cum sa fac? Pareri? Multumesc

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Singura nu recomand sa te faci din moment ce vrei să îți salvezi șuvițele. Mergi la un salon și aceștia vor știi cum să te facă.

| Dennis1993 a răspuns:

Cel mai recomandat este sa mergi la un salon prima data. Ulterior te faci acasă singura, vezi acolo cum te face și cum combina nuanțele și a doua oara nu mai ești nevoita sa plătești.