| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragii mei am o intrebare pentru fete!:*

Ce crema depilatoare este buna pentru zona intima? Care lasa pielea moale si catifelata.Mulţumesc

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Depinde de pielea ta, cat esti de sensibila. Eu, personal, m-am iritat de la toate cremele farmec, elmiplant si sesu. Da iritatie de muream nu asa, a trecut abia dupa 2 zile. Insa cineva se face cu elmiplant cu extract de struguri si nu ii apare nici o bubita. Poti merge si pe veet daca dispui de bani, am inteles ca sunt bunicele.

| Ungureanu_Mihai_1995 a răspuns:

Laptele batut de mana laughing

| Manuellllaa a răspuns (pentru Ungureanu_Mihai_1995):

Sincera sa fiu nu stiu de ce te bagi, esti cumva fata?!

| alexandratha82 a răspuns:

Pai poti folosi crema farmec este foarte buna... sper ca te-am ajutat!